Opinie
Pacjentów

Umów się na wizytę

Zadzwoń albo wyślij SMS

665 003 733

Umów się przez email

Najważniejsze dla nas jest zadowolenie Pacjentów z efektów leczenia. Nasi Pacjenci szczególnie doceniają indywidualne podejście, empatię, miłą obsługę, a przede wszystkim skuteczne i profesjonalne metody leczenia.

Dental Studio cechuje przede wszystkim bardzo miła i fachowa obsługa oraz profesjonalne podejście do pacjenta. Mnie osobiście bardzo ujęła atmosfera gabinetu, dzięki której przestałem się bać dentysty.

Tomasz, Kraków

Do Pani Ewy pierwszy raz zgłosiłam się, gdy uległam małemu wypadkowi. Od razu otrzymałam fachową pomoc, rady co do dalszego leczenia ukruszonego zęba. Do tego wszystkiego opanowanie Doktor pomogło mi spojrzeć na sytuację bez zbędnego stresu. Udając się do Dental Studio przypadkiem, zostałam pacjentem Pani Ewy. Jestem zadowolona, najlepszy dentysta u jakiego miałam przyjemność leczyć zęby. I znów mam piękny uśmiech :)

Paulina Wojciechowska

Jestem pacjentem pani Doktor Ryń-Magdy od siedmiu lat i ważne jest właśnie to, że każda wizyta jest zawsze jakby mierzona na dłużej, nie tylko na doraźny efekt, ale na długotrwałą synergię kontroli, zabiegów profilaktycznych i higienizacyjnych oraz leczenia. To znaczy, że Pani Doktor zawsze patrzy dalej i bierze pełną odpowiedzialność za cały proces leczenia, niejednokrotnie rozpisany na długie etapy, uwzględniający i zdrowotne wymagania, i możliwości pacjenta. Doktor Ryń działa według przemyślanego planu i nawet doraźna pomoc, niekiedy niezbędna, przekształca się w część medycznej strategii.
Panu Doktorowi Ryniowi natomiast zawdzięczam rozstanie z niektórymi moimi zębami, które i tak już nie były mi potrzebne. Ważne natomiast, że te rozstania przebiegły w niezwykle miłej atmosferze i bez powikłań. Biorąc pod uwagę moje wcześniejsze doświadczenia, do czasu wizyty u doktora Rynia nie wiedziałem, że można wyrwać zęba i nie wywołać bolesnych skutków, leżenia z gumową rękawicą pełną lodu na twarzy przez długie godziny. Dziękuję.

Krzysztof, Kraków


Zamknij  X