O nas

Umów się na wizytę

Zadzwoń albo wyślij SMS

665 003 733

Umów się przez email
Zadowolenie z efektów leczenia

Do każdego Pacjenta podchodzimy indywidualnie, empatycznie i z pełnym profesjonalizmem. W czasie pierwszej wizyty poświęcamy czas nie tylko na diagnostykę, ale także na rozmowę oraz dokładne zrozumienie potrzeb i oczekiwań. Proponujemy Pacjentom pełną opiekę stomatologiczną i kompleksowy plan działania, co gwarantuje długotrwały sukces leczenia. Stale powiększające się grono zadowolonych Pacjentów utwierdza nas w przekonaniu, że stosujemy skuteczne metody leczenia.

Komfortowe warunki

Troszczymy się o to, aby leczenie przebiegało bezpiecznie, bezboleśnie i w komfortowych warunkach. Zapewniamy opiekę profesjonalnej asysty stomatologicznej – praca na cztery ręce. Zabiegi odbywają się na nowoczesnym i ergonomicznym fotelu stomatologicznym, a dodatkowo Pacjent korzysta z bardzo wygodnej poduszki pod głowę. Ciepły klimat poczekalni z odprężającą muzyką w tle czy gazetą w ręku umila czas oczekiwania na wizytę. Wszystkie pomieszczenia w Dental Studio są nowe, zaaranżowane w bardzo wysokim standardzie, schludne oraz utrzymane w nienagannej czystości.

Najwyższa jakość w atrakcyjnej cenie

Jesteśmy wykwalifikowanymi lekarzami stomatologii z wieloletnią praktyką. Ciągle podnosimy swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w kursach oraz szkoleniach krajowych i zagranicznych. Stosujemy najskuteczniejsze metody leczenia, a nasz gabinet jest wyposażony w nowoczesny sprzęt. Pracujemy tylko na najwyższej jakości materiałach stomatologicznych oraz współpracujemy z laboratoriami, które gwarantują najwyższy poziom prac protetycznych. Zapewniamy efektywność i komfortowe warunki leczenia, a to wszystko w niewygórowanych i przystępnych cenach.


Zamknij  X